Náš tím

Náš tím

Sme špecialisti s dlhoročnými skúsenosťami v poľnohospodárstve. Väčšina z nás vyštudovala Slovenskú poľnohospodársku univerzitu v Nitre a denný chlieb farmárov sme vyskúšali na vlastnej koži. Ako jediná maklérska spoločnosť sa špecializujme výlučne na agro sektor a nepoisťujeme nič iné.

o-nas.png
milan-knoll.jpg
Po ukončení strednej potravinárskej škole v Nitre, absolvoval štúdium na fakulte agrobiológie a potravinových zdrojov Poľnohospodárskej univerzity v Nitre. Hneď po ukončení štúdia v roku 2006 spoluzakladal maklérsku spoločnosť K & K poist, ktorá sa špecializuje na poľnohospodárske poistenie. V roku 2012 v Rakúsku zakladal maklérsku spoločnosť K & K Riskmanagement zameranú na poistenie priemyselných rizík, ktorá má pôsobnosť vo Viedni. Od roku 2013 je konateľom v spoločnosti Agropoistenie s.r.o., kde je zodpovedný za obchod, akvizície a starostlivosť o klientov.
Ing. Milan Knoll
CSO / Konateľ
dudas.jpg
Po maturite na gymnáziu vo Svidníku, absolvoval štúdium na fakulte ekonomiky a manažmentu Poľnohospodárskej univerzity v Nitre. Hneď po štúdiu v roku 2002 nastúpil na správu finančnej kontroly, kde kontroloval čerpanie dotácii poľnohospodárskych subjektov. V roku 2003 spoluzakladal poradenskú spoločnosť Afinis zameranú na poradenstvo pre poľnoshospodárov pri čerpaní dotácií, tvorbe projektov a poistenie. Následne od roku 2008 založil maklérsku spoločnosť Marfis, ktorá sa spečializuje na poľnohopodárske poistenie. Od roku 2013 je konateľom spoločnosti Agropoistenie s.r.o., kde má na starosti vývoj produktov, zjednodušenie procesu poistenia a komunikaciu s poisťovňami.
Ing. Marek Dudáš
CEO / Konateľ
o-nas.png
Ing. Daniela Füzeková
Manažér pre kľúčových klientov
o-nas.png
Miloš Gregor
Manažér pre kľúčových klientov
o-nas.png
Mgr. Mária Čisárová
Manažér pre kľúčových klientov
foto Vierka.png
Ing. Viera Tóthová
Riaditeľka poľnohospodárskeho poistenia
peter-inovecky.jpg
Ing. Peter Inovecký
Obchodný manažér
slavka-dubayova.jpg
Bc. Slávka Dubayová
Manažér pre kľúčových klientov
milan-benik.jpg
Milan Beník
Manažér poistných udalostí
martin-seredic.jpg
Ing. Martin Seredič
Manžér pre kľúčových kľúčových klientov
beatka-dubayova.jpg
Beáta Dubayová
Manažér pre kľúčových klientov
viliam-smatana.jpg
Mgr. Viliam Smatana
Manažér poistných udalostí
janka-bolfova.jpg
Jana Bolfová
Office manažérka

Za 20 rokov na trhu sme sa toho veľa naučili a vám pomôžeme k férovým zmluvám a odškodneniu.

Sú riziká, ktoré poznáme, vieme ovplyvniť a spravili sme všetko pre to, aby sme im čelili. Potom sú tie neočakávané a nad ktorými nikdy nebudeme mať kontrolu. My ich poznáme vďaka skúsenostiam a úzkej špecializácii výlučne na agro sektor. Poradíme vám pri siatí aj zbere plodín, vrtochoch počasia aj chorobách zvierat. Nájdeme poistenie, ktoré vám pomôže bezpečne podnikať s istotou.