jo-a-teta.jpg

Poistné udalosti Hlásenia a likvidácie

 

Hlásenie poistných udalostí (PU)

 

Efektívny systém likvidácie poistných udalostí je u každého nášho klienta prioritnou záležitosťou. Naša spoločnosť má vlastných manažérov pre likvidáciu poistných udalostí v oblasti plodín, zvierat, strojov, vozidiel a majetku, ktorý zabezpečujú pre klientov servis od nahlásenie škody, doloženie príslušných dokladov, odovzdanie zložky do poisťovni a následné dohliadanie na vyplatenie poistného plnenia klientovi. Zúčastňujeme sa pri obhliadkach škôd osobne, pričom máme dokonalý prehľad o danej škode. Počas celej doby riešenia poistnej udalosti, Vás budú sprevádzať kompetentný ľudia, ktorý Vám radi pomôžu a odpovedia na Vaše otázky.

 

 

Hlásenie PU na plodinách

V prípade poistnej udalosti na plodinách, sadoch alebo vinohradoch je dôležitý rýchly kontakt na našu spoločnosť, ktorá Vám poskytne súčinnosť pri nahlásení škodovej udalosti a následnej obhliadke porastov. Škodovú udalosť prosím nahláste najneskôr do 3 pracovných dní od vzniku škody na našu mailovú adresu benik@agropoistenie.sk.

 

 

Hlásenie PU na zvieratách

V prípade poistnej udalosti na zvieratách, je dôležitý rýchly kontakt na našu spoločnosť, ktorá Vám poskytne súčinnosť pri nahlásení a následnej obhliadke. Škodovú udalosť je nutné nahlásiť v deň vzniku škody na našu mailovú adresu benik@agropoistenie.sk

                    

 

Hlásenie PU na strojoch a majetku

V prípade poistnej udalosti na poľnohospodárskych strojoch alebo majektu, je dôležité kontaktovať našu spoločnosť čo najskôr od vzniku škodu. Naši pracovníci Vám poskytnú odbornú pomoc pri nahlásení škody, obhliadke poškodenej veci až po odovzdanie komletnej zložky do poisťovne. Škodovú udalosť je nám nutné nahlásiť čo najskôr od jej vzniku na našu mailovú adresu benik@agropoistenie.sk.

 

Rýchly kontakt

Máte otázku? Smelo nás kontaktujte.
Mobil 1: +421 903 380 135                          
Mobil 2: +421 918 900 830                      
Tel./Fax: +421 (2) 555 77 447                          
Email: info@agropoistenie.sk  

 

Kde nás nájdete?

Online kalkulácia poistného

Bezplatné porovnanie cien poistení:
► Poistenie plodín 
 Poistenie zvierat 
 Poistenie strojov
 

Povedali o nás

Ing. Tibor Šafár

Predseda PD Podhájska - Radava

"Poľnohospodárske družstvo Podhájska-Radava začalo spolupracovať s maklérmi  zo skupiny Agropoistenie ihneď ako prišli s ponukou svojich služieb. Na ich práci si ceníme hlavne to, že všetky potrebné formality spojené so škodovou udalosťou vybavujú rýchlo a na vysokej profesionálnej úrovni.  Svojou prácou nám ušetrili množstvo času, ktorý sme mohli využiť na riadenie výrobných činností v poľnohospodárskom družstve. Jednotlivé poistné produkty nám vedia optimalizovať presne na naše podmienky s minimálnou finančnou náročnosťou. Spolupráca s nimi je na veľmi korektných vzťahoch".

Navštív tiež

 

www.polnopoistenie.sk

www.poisteniestrojov.sk

www.isat.sk

Kontaktujte nás

 

Agropoistenie s.r.o.
Sartorisova 11
821 08 Bratislava - Ružinov

 

Mobil:      +421 918 900 830

Mobil:      +421 903 380 135
Tel./Fax:  +421 (2) 555 77 447
E-mail:     info@agropoistenie.sk

Zostaňte s nami

 

Kontaktujte nás cez sociálne siete

 

  facebook.png  email.png