jo-a-teta.jpg

O nás

 
Agropoistenie s.r.o. je maklérska spoločnosť pôsobiaca v oblasti poľnohospodárskeho poistenia. Tvoria ju ľudia s poľnohospodárskym vzdelaním a dlhoročnou praxou v danom sektore.

 

Špecializujeme sa na agropoistenie, čo zahŕňa poistenie plodín, zvierat, strojov a majetku. Sme najväčším sprostredkovateľom poľnohospodárskeho poistenia na Slovensku. Naše portfólio tvoria klienti pôsobiaci v poľnohospodárstve so slovenským aj zahraničným kapitálom.

 

Vďaka bohatým skúsenostiam v agrosektore  sme si získali dôveru u  poľnohospodárskych organizácii hospodáriacich na viac ako 250 tisíc hektároch a chovajúcich cez 320 tisíc kusov hovädzieho dobytka a ošípaných.

 

Agropoistenie.sk ako prvá spoločnosť na Slovensku, Vám predstavuje informačný portál pre farmárov, chovateľov, vinárov a pestovateľov, kde si môžete jednoducho a rýchlo vypočítať poistné za plodiny, zvieratá a stroje.

 

Jedná sa o kalkulačku, ktorá Vám poskytne prehľadný výpočet poistného z viacerých poisťovní, ktoré sa špecializujú na poistenie poľnohospodárov. Na základe Vami zadaných údajov do kalkulačky, máte predbežný prehľad o výške poistného, spoluúčasti a poistných rizík, ktoré Vám vieme následne dojednať v poistnej zmluve. Každú ponuku vieme ešte konkrétne upraviť podľa požiadaviek klienta a poskytnúť mu komplexný servis a správu jeho poistnej zmluvy počas celej doby zmluvného vzťahu. 

 

 

Spolupracujeme

 

Poisťovne
  • Allianz - Slovesnká poisťovňa, a.s.
  • Agra poisťovňa, organizačná zložka 
  • Generali Slovensko poisťovňa, a.s.
  • KOOPERATIVA poisťovňa, a.s.
  • UNIQA poisťovňa, a.s.

 

 

 

Bezplatná online kalkulácia poistení:

► Poistenie plodín 

 Poistenie zvierat 

 Poistenie strojov

Povedali o nás

Ing. Jozef Šnegoň, PhD.

Riaditeľ spoločnosti DAN-FARM s.r.o.

"Sme veľmi spokojný s prácou ľudí vo Vašej spoločnosti. Nám ide hlavne o efektívne riešenie poistných udalostí a správu poistných zmlúv, keď z roka na rok stále niečo ušetríme napriek tomu, že sa náš poistený hnuteľný aj nehnuteľný majetok rozrastá. Komunikácia je seriózna a v priateľskom duchu".

 

Ing. Jozef Mészáros

Konateľ spoločnosti AGRO Divízia s.r.o. Selice 

"S maklérskymi službami nášho partnera sme veľmi spokojný. Rýchlo a kvalitne nám zabepečujú servis poistných udalostí a zároveň optimalizujú naše poistné zmluvy. Vždy sa snažia nájsť navýhodnejšie riešenie pre naše potreby".

 

Navštív tiež

 

www.polnopoistenie.sk

www.poisteniestrojov.sk

www.isat.sk

Kontaktujte nás

 

Agropoistenie s.r.o.
Sartorisova 11
821 08 Bratislava - Ružinov

 

Mobil:      +421 918 900 830

Mobil:      +421 903 380 135
Tel./Fax:  +421 (2) 555 77 447
E-mail:     info@agropoistenie.sk

Zostaňte s nami

 

Kontaktujte nás cez sociálne siete

 

  facebook.png  email.png